فلفل قرمز

مزایای شگفت آور سلامتی پودر فلفل قرمز

فواید فلفل قرمز برای سلامتی شامل بهبود سلامت هضم و متابولیسم ، کاهش میگرن ، کاهش خطر سرطان ، مبارزه با عفونت های قارچی ، سرماخوردگی و آنفولانزا ، تسکین درد مفاصل ، مبارزه با التهاب ، حمایت از سلامت قلب و عروق ، بهبود عملکردهای شناختی ، بهبود طول عمر ، رشد سلولهای قرمز خون را بهبود می بخشد ، سلامت چشم را بهبود می بخشد و مو و پوست شما را سالم و بیشتر نگه می دارد.

فلفل قرمز به دلیل توانایی در بهبود طعم هر وعده غذایی با طعم گرم خود محبوب است. با این حال ، فلفل چیزی فراتر از کمی گرما ندارد. فلفل  قرمز عمدتا به عنوان ادویه استفاده می شود و می توان آن را پخته یا پودر کرده و خشک کرد

سلامت گوارش و متابولیسم را بهبود می بخشد

یکی از بزرگترین مزایای فلفل قرمز کمک به سلامت روده و کاهش وزن است. برخلاف تصور عمومی ، فلفل قرمز می تواند ضد تحریک کننده معده شما و راهی عالی برای درمان زخم معده باشد.

ثانیاً ، فلفل فلفل قرمز ، به خصوص به صورت پودر آن ، سرشار از آنتی اکسیدان و ترکیبات دیگری است که می توانند سایر مشکلات گوارشی را از جمله ناراحتی معده ، گاز روده ، اسهال و گرفتگی تسکین دهند. فلفل ها قادر به انجام این کار هستند زیرا آب معده را تحریک می کنند و در برابر اسیدیته دستگاه گوارش شما عمل می کنند.

ثالثاً ، فلفل قرمز می تواند سوخت و ساز بدن شما را تسریع کند. با سرعت بخشیدن به متابولیسم ، ولع مصرف خود را کاهش داده و سرعت چربی سوزی را بهبود می بخشید. به طور کلی ، تصور می شود که مصرف فلفل فلفل قرمز همراه با سایر شیوه های زندگی سالم می تواند باعث کاهش وزن شود.

میگرن را تسکین می دهد

کپسایسین حاصل از فلفل قرمز نیز در درمان سردرد و میگرن پتانسیل نشان داده است. طبق مطالعه ای که سالانه در آکادمی عصب شناسی آمریكا در فیلادلفیا انجام شد ، 18 بیمار مبتلا به تشخیص سردرد با كپسایسین داخل بینی تحت درمان قرار گرفتند.

در نتیجه ، 13 بیمار بهبود کامل یافتند. اکثر بیماران دیگر تا حدودی تسکین یافته اند و فقط یک بیمار هیچ تسکینی نداشته است. محققان دریافتند که کپسایسین حساسیت عصب سه قلو را کاهش می دهد.

 

فلفل-قرمز