دمنوش بابونه

یک فنجان دمنوش بابونه گرم بهترین روش برای پایان دادن به هر روز است ، زیرا به آرامش ذهن و آرامش روح کمک می کند.

 

بابونه به طور طبیعی ضد باکتری و ضد قارچ است ، بنابراین گیاه مناسبی برای کاشت است. برای جلوگیری از عفونت های قارچی ، آنها را در اطراف سیب یا سایر درختان میوه خود بکارید.

 

کاشت بابونه در اطراف کلم بروکلی ، کلم پیچ ، کلم ، پیاز ، لوبیا و خیار بسیار مفید است. اگر گیاهان بابونه در کنار گیاهان دیگری مانند ریحان ، رزماری و نعناع داشته باشید ، به افزایش تولید روغن آنها کمک می کند و گیاهان را قوی تر می کند.

همه عاشق گلهای خوراکی هستیم . آنها مانند برخی از آنها غالب نیستند و گلهای تازه بابونه برای آنها شیرینی خاصی دارند که حتی توصیف نمی شود.

 

گیاه بابونه مخصوصاً در دسرهایی مانند این کیک بابونه توت فرنگی یا این کلوچه های نان کوتاه بابونه لیمویی بسیار خوب هستند. در کنار دسر ها از دمنوش بابونه استفاده کنید.

 

بابونه  باعث آرامش و خواب می شود

بابونه یک گیاه خارق العاده برای آرامش و خواب است ، به همین دلیل از محبوبیت آن به عنوان یک دمنوش عصرانه برخوردار است. به عنوان یک گیاه عصبی به تسکین استرس و اضطراب نیز کمک می کند.

 

به جز دمنوش ، فواید رایحه درمانی نیز برای آرامش و استرس دارد.

 

یکی دیگر از خواص دارویی قوی بابونه اثر آن بر روی دستگاه گوارش است. ضد التهاب و ضد اسپاسم است و باعث آرامش کل سیستم گوارش می شود. همچنین به کاهش گاز و ناراحتی معده کمک می کند.

 

بعد از غذا یک فنجان دمنوش بابونه بنوشید تا به هضم غذا کمک کند.

 

بابونه  برای مراقبت از پوست و مو بسیار عالی است

بابونه یکی از مواد رایج در محصولات مراقبت از پوست و مو است زیرا برای تسکین پوست و خارش و خشکی پوست بسیار تسکین دهنده و مفید است.

دمنوش-بابونه